رفتن به محتوا

داستان

تغذیه و مکمل ها

سه قدم پیشنیاز رکن اصلی برای ورزشکار شدن

عادت های درست ورزشی

ورزش کردن یکی از ارکان مهم برای افزایش عمر و سلامتی است. ورزش کردن باعث می شود که احساس بهتری داسته باشیم و از زندگی با کیفیت تری برخوردار شویم. همچنین ورزش کردن باعث افزایش عمر می شود. به دلیل اینکه ورزش کردن کاری دشوار است اکثر افراد دچار چاقی و اضافه وزن هستند. اما افرادیکه ورزش کردن را دوست دارند به راحتی حرکات ورزشی را انجام می دهند. پس مهم است که بدانیم چگونه به ورزش کردن علاقمند شویم.

تغذیه

تغذیه ورزشی

اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید تغذیه‌ی درستی داشته باشید.اگر اهل ورزش هستید و تصمیم دارید قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنید و به این زودی ها میدان را برای پیری و بیماری خالی نکنید، اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید از تغذیه ورزشی مناسب برخوردار باشید.
تغذیه‌ی مناسب الزاماً به این معنی نیست که غذاهای از ما بهتران را بخورید و هزینه‌های زیادی متحمل شوید. مهم این است مواد غذایی سالم میل کنید. برای آشنایی با این مواد غذایی با ما همراه باشید.

انواع مکمل های ورزشی

مکملهای ورزشی برای کمک به ورزشکاران جهت تأمین کالری‌های بیشتر برای افزایش وزن و حجم تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع زیادی از این مکمل‌ها در حال حاضر در بازار موجود است و افراد ورزشکار با توجه به سطح تمرینات و نیاز بدنی خودشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. درواقع می‌توان گفت مکمل‌های بدن‌سازی جزء ضروریات مهم برای ورزشکاران و بدن‌سازان هستند. این مکمل‌ها حاوی مواد ضروری برای تأمین نیازهای بدن یک ورزشکار و سرشار از انرژی و ریزمغذی‌های مفید برای بدن هستند.

آخرین مطالب تغذیه و مکمل ها

وایپر بدنسازی

وایپر بدنسازی vipr تمرین باستانی معجزه ای برای چربی سوزی

جای تاسف است که وسیله ای به این با ارزشی مانند وایپر بدنسازی نادیده گرفته بشود و یا تصورات اشتباه
بهترین رژیم غذایی برای بزرگسالان

بهترین رژیم و کاهش وزن در بزرگسالان

علل چاقی چیست؟ بهترین رژیم غذایی برای کاهش وزن کدام است؟ آیا کاهش وزن بدون بازگشت امکان پذیر است؟ بهترین
دانه های خوراکی منابع سرشار

از دانه های خوراکی غافل نشوید

بهترین دانه های خوراکی کدامند؟ بهترین منبع گیاهی omg3 چیست؟ بهترین منابع پروتئین های گیاهی چیست؟ تاثیر دانه ها بر
تاثیر ویتامین دی بر پیشگیری از کرونا

کمبود ویتامین D باعث ابتلای پنج برابر به کرونا

تاثیر ویتامین دی بر تناسب اندام چیست؟ تاثیر ویتامین دی بر سیستم ایمنی بدن چقدر است؟ چه میزان ویتامین دی