رفتن به محتوا

داستان

تغذیه و مکمل ها

سه قدم پیشنیاز رکن اصلی برای ورزشکار شدن

عادت های درست ورزشی

ورزش کردن یکی از ارکان مهم برای افزایش عمر و سلامتی است. ورزش کردن باعث می شود که احساس بهتری داسته باشیم و از زندگی با کیفیت تری برخوردار شویم. همچنین ورزش کردن باعث افزایش عمر می شود. به دلیل اینکه ورزش کردن کاری دشوار است اکثر افراد دچار چاقی و اضافه وزن هستند. اما افرادیکه ورزش کردن را دوست دارند به راحتی حرکات ورزشی را انجام می دهند. پس مهم است که بدانیم چگونه به ورزش کردن علاقمند شویم.

تغذیه ورزشی

اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید تغذیه‌ی درستی داشته باشید.اگر اهل ورزش هستید و تصمیم دارید قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنید و به این زودی ها میدان را برای پیری و بیماری خالی نکنید، اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید از تغذیه ورزشی مناسب برخوردار باشید.
تغذیه‌ی مناسب الزاماً به این معنی نیست که غذاهای از ما بهتران را بخورید و هزینه‌های زیادی متحمل شوید. مهم این است مواد غذایی سالم میل کنید. برای آشنایی با این مواد غذایی با ما همراه باشید.

انواع مکمل های ورزشی

مکملهای ورزشی برای کمک به ورزشکاران جهت تأمین کالری‌های بیشتر برای افزایش وزن و حجم تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع زیادی از این مکمل‌ها در حال حاضر در بازار موجود است و افراد ورزشکار با توجه به سطح تمرینات و نیاز بدنی خودشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. درواقع می‌توان گفت مکمل‌های بدن‌سازی جزء ضروریات مهم برای ورزشکاران و بدن‌سازان هستند. این مکمل‌ها حاوی مواد ضروری برای تأمین نیازهای بدن یک ورزشکار و سرشار از انرژی و ریزمغذی‌های مفید برای بدن هستند.

آخرین مطالب تغذیه و مکمل ها

مکمل بتائین

اثرات بتائین بر حجم و قدرت عضلات

موارد مصرف مکمل بتائین و اهمیت آن در سنین مختلف، تاثیرت بسزا در نقش عمکلردی عضلانت و قدرت عضلانی، بهترین منابع مکمل بتائین و میزان مصرف
چای سبز

از چای سبز چه میدانید؟ 

چای سبز چیست ؟ چای سبز چه تاثیری بر سلامتی دارد؟ چای نوشیدنی حاصل از دم کردن برگ‌های کاملیا سیننسیس
فواید نوشیدن آب معدنی

فواید نوشیدن آب معدنی

فواید نوشیدن آب معدنی چیست؟ نگاهی عمیق تر به الکترولیت هایی که باعث افزایش عملکرد می شوند. وقتی بیشتر مردم
صبحانه مفید

یک صبحانه ی سالم

آیا نخوردن صبحانه ضرر دارد؟   خیلی از کودکانی که از خوردن صبحانه سر باز می زنند، سنگین وزن تر