رفتن به محتوا
مشکلات سینه های بزرگ

مشکلات سینه های بزرگ

مهمترین مشکلات سینه های بزرگ:

سردرد، قوز و مشکلات مربوط به کمر ، درد شانه، درد در ناحیه گردن و گرفتن عضلات گردنی
آناتومی بافت سینه خانم ها:
بافت سینه، از چربی تشکیل شده و در زیر این بافت چربی، عضلات سینه قرار دارند. خود سینه نیز حاوی غددی است برای تولید شیر و تغذیه نوزادان در دوران شیردهی. سینه ها توسط رباط های خاصی در جایگاه خود قرار گرفته اند. با افزایش سن این رباط ها کارایی خود را از دست داده و موجب آویزان شدن سینه ها می شوند و عوامل ژنتیکی نیز در کوچکی یا بزرگی سایز سینه موثر می باشد.
نکته: برای جلوگیری از آویزان شدن سینه از سوتین اسفنجی و ورزشی استفاده نمایید و همچنین از سوتین هایی استفاده نمایید که سینه ها را تحت فشار قرار ندهد.
کوچک کردن سینه با ورزش
موثرترین راه برای کوچک کردن سینه انجام ورزش هایی مانند تمرینات بدنسازی و تمرینات اینتروال و هوازی (مانند: شنا، دوچرخه سواری، طناب زدن، دویدن و پیاده روی سریع). عضله سازی به کاهش چربی در کل بدن کمک می کند. کاهش ۴ تا ۶ کیلو وزن می تواند بر روی کاهش سایز سینه تاثیرگذار باشد. انجام حرکات ورزشی که موجب درگیر شدن عضلات بالاتنه می شود نیز بر روند کاهش وزن و کوچک شدن سینه تاثیرگذار می باشد. (طبق توصیه دانشگاه طب ورزشی آمریکا این تمرینات باید ۵ روز در هفته و به مدت ۶۰ تا ۱۰ دقیقه انجام شود که برای خانم هایی که سابقه ورزشی و آمادگی بدنی بالایی ندارند از ۳۰ تا ۶۰ دقیقه می باشد). شما نباید فقط به تمرینات ورزشی اکتفا کنید و از رژیم غذایی غافل شوید چون در این صورت نتیجه ای نخواهید دید وسعی کنید رژیم شما پروتئین بیشتری داشته باشد.
جراحی سینه خطرناک است بخصوص اگر جوان هستید، فرصت دهید ممکن است تا چند سال دیگر نظر شما تغییر کنید.
منبع: علم ورزش
نویسنده : نسرین جباری

 

 

کراسفیت ، فیت کراسفیت ، کراس فیت ، فیتنس ، تی آر ایکس ، تی ار ایکس ، TRX ، Crossfit ، Fitness ، سایت کراسفیت ، سایت فیت کراسفیت ، برنامه غذایی ورزشی ، برنامه ورزشی ، مربی کراسفیت، فروش لوازم ورزشی ، فروشگاه ورزشی ، فروشگاه فیت کراسفیت ، مشاوره ورزشی،احمد حیدری،ahmdheydari،سینه های بزرگ ، مشکلات سینه بزرگ 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 6 =