رفتن به محتوا
نشستن کودکان به صورت قورباغه ای

نشستن کودک به صورت قورباغه ای

فهرست مطالب

 علت نشستن کودک به صورت قورباغه ای چه می باشد؟؟  نحوه صحیح نشستن به کودکان را چگونه آموزش دهیم؟ 

? آیا می دانید که نشستن کودکان به صورت قورباغه ای یا W به ضعف در نگهداری تنه و ضعف در حفظ تعادل بدن مربوط می شود و کودک با این مدل نشستن سعی در نگهداری خود به صورت عمود دارد. با تکرار این وضعیت در کودکان احتمال ایجاد ناهنجاری های زانوی ضربدری و کف پای صاف وجود دارد بنابراین با دیدن این مدل نشستن در کودک خود به دنبال برطرف کردن مشکلات تعادلی و ضعف عضلات تنه در آنها باشید و با برطرف کردن این مشکلات و ضعف های تعادلی از ایجاد ناهنجاری های اندام تحتانی در کودک خود پیشگیری نمایید.

 نشستن قورباغه ای
برای پیشگیری از این مدل نشستن سعی کنید به کودکان خود آموزش دهید که کارهای خود را پشت میز انجام داده و کمتر در حالت نشسته روی زمین قرار گیرند.

 آموزش نحوه صحیح نشستن به کودکان:

‌وقتی کودک شما مشغول نوشتن تکالیف و بازی کردن پشت میز می باشد به او در زمینه صحیح نشستن و حفظ وضعیت و زاویه ۹۰ *۹۰ که بین تنه و ران ها و همچنین بین ساق پا و ران ها می باشد، آموزش لازم را بدهید و این تذکرات را به مرور در صورت تکرار وضعیت بد نشستن تکرار نمایید به گونه ای که ملکه ذهن کودک شما شود.

نگارنده: معصومه حسینی

 

کراسفیت ، فیت کراسفیت ، کراس فیت ، فیتنس ، تی آر ایکس ، تی ار ایکس ، TRX ، Crossfit ، Fitness ، سایت کراسفیت ، سایت فیت کراسفیت ، برنامه غذایی ورزشی ، برنامه ورزشی ، مربی کراسفیت، فروش لوازم ورزشی ، فروشگاه ورزشی ، فروشگاه فیت کراسفیت ، مشاوره ورزشی،احمد حیدری،ahmdheydari،نشستن کودکان به صورت قورباغه ای ،نشستن قورباغه ای 

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + 19 =