رفتن به محتوا
بازی کودکان

دوره بین المللی بازی و ورزش کودکان

ثبت نام پنجمین دوره بین المللی بازی و ورزش کودکان

سطح پیشرفته
سایت:www.irankidsplay.ir

یکی از پرطرفدارترین رشته ها برای مربیان تازه کار و یا باتجربه دوره های بازی و  ورزش کودکان است، برای این رشته شما باید دارای روحیه شاد و صبر زیاد و قدرت ارتباط گرفتن با کوودکان باشید.

برای انتخاب و کار در این رشته هیجان انگیز دوره های بین المللی ای در ایران برگذار میشود که میتوانید با شرکت در انها و گرفتن مدارک خود، برای این کار درخواست بدهید.

اولین دوره بین المللی اصول طراحی بازی های حرکتی و ورزش های متناسب رشد کودکان ۲۳ تا ۲۵ آذر ۹۶ در تهران برگزار شد.
در روز اول این دوره که در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد در این گشایش پس از پخش کلام الله مجید و سرود جمهوری اسلامی ، پیام تصویری رئیس انجمن بین المللی بازی برای دوره پخش شد. پس از آن سخنرانی خانم دکتر بلما تقرول نماینده انجمن بین المللی بازی در خصوص شرایط بازی کودکان در ترکیه انجام شد. پس از نهار و نماز کارگاه ها با عنوان معرفی فعالیت ها و طرح های انجمن بازی و ورزش کودکان فدراسیون همگانی ، اصول طراحی بازی های حرکتی هدفمند، دو سخنرانی در خصوص ایده های اجرایی شده در حوزه بازی های حرکتی ارائه شد. روز دوم دوره با کلاس های عملی و تئوری در صبح و بعداز ظهر دنبال شد و روز سوم در صبح از دو مرکز معتبر فعال در حوزه بازی و ورزش کودکان در تهران بازدید بعمل آمد و پس از نهار نیز مراسم اهدای گواهینامه دوره انجام شد. در انتها رویداد مینی المپیک برای کودکان برگزار گردید که در آن کودکان در ایستگاه های مختلف بازی زیر نظر مربی فعالیت میکردند و در انتها به تمامی آنها لوح یادبود و مدال طلایی رنگ اهدا گردید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 10 =