رفتن به محتوا

داستان

تغذیه و مکمل ها

سه اصلی برای ورزشکار شدن

عادت های درست ورزشی

ورزش کردن یکی از ارکان مهم برای افزایش عمر و سلامتی است. ورزش کردن باعث می شود که احساس بهتری داسته باشیم و از زندگی با کیفیت تری برخوردار شویم. همچنین ورزش کردن باعث افزایش عمر می شود. به دلیل اینکه ورزش کردن کاری دشوار است اکثر افراد دچار چاقی و اضافه وزن هستند. اما افرادیکه ورزش کردن را دوست دارند به راحتی حرکات ورزشی را انجام می دهند. پس مهم است که بدانیم چگونه به ورزش کردن علاقمند شویم.

تغذیه ورزشی

اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید تغذیه‌ی درستی داشته باشید.اگر اهل ورزش هستید و تصمیم دارید قله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری فتح کنید و به این زودی ها میدان را برای پیری و بیماری خالی نکنید، اگر می خواهید در حین ورزش خستگی را از خود دور کنید و استقامت بدنی تان را بالا ببرید باید از تغذیه ورزشی مناسب برخوردار باشید.
تغذیه‌ی مناسب الزاماً به این معنی نیست که غذاهای از ما بهتران را بخورید و هزینه‌های زیادی متحمل شوید. مهم این است مواد غذایی سالم میل کنید. برای آشنایی با این مواد غذایی با ما همراه باشید.

انواع مکمل های ورزشی

مکملهای ورزشی برای کمک به ورزشکاران جهت تأمین کالری‌های بیشتر برای افزایش وزن و حجم تولید و به بازار عرضه می‌شوند. انواع زیادی از این مکمل‌ها در حال حاضر در بازار موجود است و افراد ورزشکار با توجه به سطح تمرینات و نیاز بدنی خودشان از آن‌ها استفاده می‌کنند. درواقع می‌توان گفت مکمل‌های بدن‌سازی جزء ضروریات مهم برای ورزشکاران و بدن‌سازان هستند. این مکمل‌ها حاوی مواد ضروری برای تأمین نیازهای بدن یک ورزشکار و سرشار از انرژی و ریزمغذی‌های مفید برای بدن هستند.

آخرین مطالب تغذیه و مکمل ها

تخمه کدو

تخمه کدو چه خواصی دارد؟  دانه های کدو(پاپیتا) مغزهای  خوراکی میوه کدو هستند. این دانه ها منابع غنی از ویتامین‌های
لیمو

لیموترش

لیمو ترش چه خواصی دارد؟ تاثیرات لیمو ترش در بدن چگونه است؟    لیمو شاداب، اسیدی و در عین حال
خواص زرشک

خواص زرشک

زرشک چه خواصی دارد؟  از بهترین خوراکی ها برای کاهش چربی خون می باشد. مفید برای قلب مفید برای کبد
اسپیرولینا و اثرات آن بر سلامتی

اسپیرولینا و اثرات آن بر سلامتی

اثر اسپیرولینا بر کبد چرب چگونه است؟  اسپیرولینا چه تاثیری بر خستگی دارد؟ مصرف اسپیرولینا چه کمکی به دیابت میکند؟