مشاوره تخصصی تغذیه و تمرین

  • اختیاری میباشد
  • شما می توانید عکس تمام قد خود را برای ما ارسال کنید تا نظر کارشناسان دقیق اعلام شود. این فیلد کاملا اختیاری میباشد

چند خط از زبان موسس و پایه گذار  فیت کراس فیت

 

با توجه به پیشرفت علم در زمینه های مختلف، تغذیه و تمرین هم از این قائده مستثنا نبوده و هر روز در حال تغییر و دگرونی هستند. از این رو تیم کارشناسی ما روش های جدیدی دارد که تا به حال در هیچ یک از سایت ها و مشاورها و سیستم های قدیمی مشابهی برای آن وجود نداشته است.

روش تغذیه و تمرین ما یک روش هوشمند و با انعطاف با توجه به توانایی های فردی،شرایط،سفره ی غذایی خانواده ایرانی،میزان فعالیت های روزانه،بیماری ها و میزان وقتی که شما می توانید صرف بکنید طراحی می شود.

هیچ وقت این نکته را فراموش نکنید که تمرین و تغذیه مکمل هم هستند!

تغذیه:

بر خلاف سیستم های قدیم که برای شخص یک رژیم سخت و طاقت فرسا طراحی می شد، تیم ما سعی براین دارد که الگوی زندگی هر فرد را تغییر دهد و نحوه ی درست غذای خوردن و به چه میزان غذا خوردن را به شما آموزش بدهد.

بیشتر اوقات چاقی،اضافه وزن به دلیل پر خوری نسیت بلکه به دلیل بدخوری و عدم رعایت زمان بندی های مناسب و میزان های مصرف میباشد که به اختصار در مقالات سایت فیت کراسفیت به آن پراخته شده.

تمرین:

طراحی تمرین  براساس نیاز روز ما و نوع فعالیت و ورزشی که انتخاب می کنید(رشته ورزشی شما) با توجه به مدت زمان و تعداد جلسات تمرین در هفته طراحی میشود.

طراحی تمرین  باید به نحوی باشد که شخص را به اوج توانایی های فردی خود برساند و هم مشکلاتی از قبیل(مشکلات قلبی عروقی،مشکلات سختارقامتی و…)در نظر بگیرد تا نتها شخص به پیشرت بدنی بلکه به سلامت بدنی بیشتر در مقایسه با گذشته خود برسد.

 

         احمدحیدری

                     

نوشتن را شروع کنید و اینتر را بزنید